Плавушата пожарникарка ќе ви покаже како ја облекува својата униформа

Иако не знаеме која е практичната примена на оваа вештина, сепак интересна е за гледање.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Васе напиша:

  Секоја чест! Па уште кога ја облече, успеа да направи некој згиб!
  Сите што правеле згиб на вратило, знаат колку е тешко да направиш 1, а не повеќе!
  Би посакал да го угаси пожаров во мене од гледање на клипов!
  Fadil Toskic – Zapalio sam plamen (1978)

  Ref.
  Zapalio sam plamen u oku tvom
  neka gori, gori, gori, neka gori
  srusio sam kamen na putu tom
  jer te moje srce ludo, ludo voli

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *