Провокативна фотосесија на Дуа Липа за списанието Beauty Papers

28-годишната британска пејачка, текстописец и модел Дуа Липа, родена во Косово, ги украси страниците на магазинот Beauty Papers.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Bato напиша:

    Na sto lici ova

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *