Работник на денот: Дали би ја повикале оваа девојка да ви ги среди работите во дворот?

И после речете пак жените не биле добри мајсторки…

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Секоја чест! Техниката и е на високо ниво! Јас лично, би ја ангажирал, без разлика колку е дневницата. Но, ако е расположена, наместо пари, со мобилен би ја снимал како работи, па може на инста да го објави клипот!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *