Раперката Ајс Спајс се појави во храбра облека на модна ревија во Њујорк

Девојката има само 3 песни, а веќе заработи неверојатни 8 милиони долари и 11 милиони следбеници на Инстаграм.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Фантастична гардероба! Посебно ми се допаѓа чантата.
    П.С. Можела да ја скрати косата, но дала акценат на предницата, за да може мажите да фантазираат за задницата?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *