Рита Ора изгледа одлично во провокативно издание во Лондон, особено ако ја гледате од позади

32-годишната британска пејачка, текстописец и актерка, Рита Ора носи секси облека на прошетка на улица во Лондон.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *