Само 10% од луѓето над 50 години можат да ја решат оваа тешка загатка! Каде е китот?

 

  • Pero напиша:

    ova veke bese ednash…
    kitot e doma vo sobata na motika

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.