Соња од Финска излезе на снегот за да се мава со топки

35-годишната Соња Лахтинен потрошила повеќе од 40.000 евра на својата „предница“. Па сега се фали дека со нејзините гради таа е жена со најголеми гради во Финска.

И кога веќе потрошила толку пари не оди да си седи дома со нив, па зима или лето не е важно, таа ги облече бикините и се прошета на снегот за да се сликне во различни пози.

Но сепак иако Соња ги сака своите бујни гради таа призна дека има и лоши страни: „Повеќе не можам да спијам удобно на стомак и ми е тешко да најдам облека што добро стои без да барам никакви прилагодувања“.

Погледнете ги фотографиите па дадете некоја идеја во која поза да проба да спие Соња.

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Za takva kubikaža mnogu visoka cena za “registracija” ke treba da plati

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *