„Спиев со 300 луѓе за една година – еве го мојот неверојатен план за 2024 година“

Австралијка која се најде на насловните страници затоа што спиела со 300 луѓе годишно, си постави нов предизвик во потрагата по трајна љубов.

 

 

 

Ени Најт (26) моментално е на мисија да оди на еден состанок неделно 12 месеци, документирајќи го сето тоа за нејзините следбеници на „TikTok“.

Русокосата – која вели дека е сингл веќе три години – призна дека е неискусна кога станува збор за додворување на потенцијалните луѓе и сака да ги прошири своите вештини надвор од спалната соба.

 

 

„Никогаш не сум имала многу љубовен живот. Порано одев на околу три состаноци годишно, па затоа сакам да го правам ова сега“, изјави Најт. „Никогаш не сум била многу заљубена, па сакав да си дадам поттик и да се држам себеси одговорна со објавување на интернет“.

Австралијката го започна предизвикот во април, споделувајќи ажурирања со наслов „52 состаноци за 52 недели“.

 

 

„Некои мажи изгледаа многу подобро на фотографиите отколку во реалниот живот и лажеа за нивната висина“, се пожали креаторката на содржината. „Некои од нив беа навистина груби со келнерите и тоа е огромно разочарување за мене, па веднаш заминав“.
Во едно ажурирање објавено на „TikTok“, Австралијката призна дека морала да одмори една недела од запознавањето, велејќи дека процесот бил „исцрпувачки“.

 

 

 

„Не знам што не е во ред со мене“, искрено призна Најт, велејќи дека се чувствува измамена од онлајн запознавањето. „Гледам некого на интернет или што и да е и во мојата глава го добивам овој лажен приказ за тоа како е“.

„Навистина е лошо; Веројатно треба да посетам терапевт“, додаде таа. „Всушност, посетувам терапевт, но не зборувам за работи во врската. Можеби би требало“.

 

 

Сепак, таа остана со надеж дека можеби ќе најде нешто значајно, велејќи: „Јас сум многу пребирлива, но имаше пет момци со кои отидов дури и на втор состанок. И отидов на два трети состаноци!“

Најт првпат се најде на насловните страници на почетокот на оваа година, откако откри дека спиела со 300 луѓе во период од 12 месеци.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.