Студентка го прослави своето дипломирање со еден необичен танц на шипка, а ние од срце ѝ честитаме

Во чест на дипломирањето од Универзитетот во Аризона овој месец, една извонреднa студентка облекла пар проѕирни чевли и црвена танга за да позира наопаку на шипката која ја поставила во дворот на главниот кампус. Одговарајќи на барањто на Твитер да се прослави на „академски начин“, црвенокосата, позната на интернет како Рејчел Девенпул, твитна „Вака“.

 

Секси снимките собраа над 7,1 милион прегледи со поделена публика на Твитер која се расправаше дали ризичниот приказ на Рејчел е неверојатно фантастичен или едноставно порнографски.

„По ѓаволите, најдобрите дипломски кадри во светот“,

„Ова е навистина импресивно“, напиша друг.

„Ова е надвор од доменот на можностите“, твитна трет.

Па што мислите вие?

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Tolku mlada – a tolku celulit na gazot. Cccccccc

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.