Талија Сторм во провокативно издание во какво што сакавме да ја видиме

24-годишната британска пејачка Талија Сторм во бел топ и проѕирно здолниште се прошета низ Ковент Гарден, откако присуствуваше на настанот Arrdee Boohoo во Лондон.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *