ТРКАЛОТО СЕ ВРТИ: „Мојот учител во средно ми рече дека нема да направам ништо со мојот живот, но сега плаќа илјадници евра само за мои фотографии во долна облека“

Вера Дајкманс (22) од Холандија тврди дека поранешен нејзин професор во средно училиште кој ѝ рекол дека „нема да оди никаде во животот“ сега плаќа илјадници за да се претплати на нејзиниот профил на „OnlyFans“. Тој дури и ѝ испратил 1000 евра за таа да си купи долна облека.

 

 

Убавицата се приклучила на страницата за возрасни во 2020 година и сега заработува 300.000 евра месечно.

Таа има 5,6 милиони следбеници на „Инстаграм“ (@veradijkmans) и тони претплатници на „OnlyFans“, меѓутоа, таа неодамна забележала познато лице меѓу нејзината листа на следбеници.

Првично, таа ја отфрлила случајноста, но неколку недели подоцна, странецот (кој воопшто не бил странец) ѝ испратил порака директно, а моделот тврди дека тоа е нејзиниот поранешен учител.
„Тој се обиде да го задржи својот идентитет скриен, но јас го препознав неговото лице и сфатив дека тоа е мојот учител од училиште“, вели Вера.

 

 

„Тогаш, тој ме третираше како и секој друг студент, но не се согласувавме – ми рече дека нема да одам никаде во животот. И всушност го напуштив средното училиште набргу потоа кога имав 15 години. Затоа бев толку изненадена што го видов на списокот на мои следбеници – тој сега е еден од моите најголеми обожаватели“.

Вера рече дека ѝ било чудно да започне.

„На почетокот ми беше крајно непријатно“, вели таа.

„Ми падна толку шокантно затоа што уште во училиште се сеќавам дека беше многу строг и никогаш не добив впечаток дека му се допаѓам како студент, а камоли ваква. Тоа е уште почудно затоа што ми кажа дека ме видел како растам како личност на социјалните мрежи и како што стануваше сè повеќе заинтригиран, сакаше да допре“.
Вера рече дека првиот пат кога мажот и испратил порака тој „се обидел да не се однесува како да ѝ е учител“.

„Мислам дека на почетокот се двоумеше, но подоцна го призна тоа“, рече таа.

„Тој го направи ова со тоа што ми испрати бакшиш од 1.000 евра за секси слика во долна облека – не можев да верувам!“

Вера призна дека „уживала во училиштето“; за време на нејзините тинејџерски години, таа била немилосрдно малтретирана затоа што имала голем задник, што ја уништило нејзината самодоверба.

И не само што нејзиниот поранешен учител се пријавил на нејзиниот профил „OnlyFans“, туку и нејзините поранешни колеги од работа.

 

 

Пред да се занимава со манекенство, таа работела како келнерка, заработувајќи од 6 до 8 евра на час.

Вера рече дека отсекогаш сонувала да биде професионална танчерка и со текот на годините се преселила во Лос Анџелес за да најде нови можности.

Таа присуствувала на часови по танц во некои од најдобрите училишта за изведувачки уметности во Калифорнија и била запознаена со познати фотографи.
Вера набрзо била инспирирана да излезе пред камерата и реши дека сака да продолжи кариера во манекенството.

Таа додаде: „Во тоа време запознав и многу познати фотографи кои ме натераа да сфатам дека сакам да ги променам плановите за кариера и да почнам да се занимавам со манекенство. Потоа ми требаа околу 2 години да ги зголемам моите следбеници на „Инстаграм“ и да достигнам 1,4 милиони следбеници“.

Вера вели: „Се приклучив на „OnlyFans“ како начин да станам финансиски независна. Сакам да бидам свој шеф и да можам да работам секаде. Отсекогаш сум имала голем задник, порано тоа не беше кул, па моите соученици ме исмеваа. Сега заработувам многу пари поради тоа!“

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Pero напиша:

    e mnogu uspeala vo zivotot…so sto se gordee? so soblakanje gola, wowwww… i vie kako iddioti odma da ja pofalite.. epten golema zvezda, i sega decata treba da ucat od nea…

  • Kire напиша:

    Dodeka ima budali neizziveani (ne videle misles,aj da e nesto…) ke ima i pari za nekoj.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.