Упс, нешто ѕирка… Венеса Хаџенс успеа да си го покрие лицето, но откри нешто поинтересно за гледање

33-годишната американска актерка и пејачка Ванеса Хаџенс во обид да си го скрие лицето од папарацо фотографите, заборави дека фустанот ѝ е многу комотен, па откри нешто друго.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.