Уште една „перверзна наставничка“ ги премина етичките граници! Снимала интимни видеа во својата училница за да го ПРЕХРАНИ семејството

Во САД, наставничката Саманта Пир опседната, која вели дека е опседната со секс, снимила секс видео во својата училница.
Пир предавала во средното училиште „Тандерболт“ во американската сојузна држава Аризона, кадешто ги снимала интимните видеа и ги прикачуваше на платформата „OnlyFans“. Едно од нејзините видеа, снимено во училишна канцеларија, било толку популарно што учениците го забележале. После тоа управата на училиштето ја испратила жената на административно отсуство. Таа подоцна била принудена да поднесе оставка.

 

 

 

 

Поранешната наставничка објавила извинување на „Јутјуб“ и објаснила дека почнала да снима интимни видеа поради дополнителни приходи. Таа тврди дека поминала „безброј часови на воннаставни активности“ за да ги обезбеди своите деца. „Малолетниците никогаш не биле присутни или вклучени во видеата. Веќе ја плаќам цената со тоа што го изгубив сертификатот за настава, а исто така и со губењето на работата што најмногу ја сакав“, додава таа.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сопругот на Пир, кој предава во друго окружно училиште, исто така бил вклучен во снимањето на интимните видеа и бил суспендиран од работа. Според жената, тоа им се чинело единствениот начин да го прехранат семејството. „Но, не мислам дека моето име треба да се оцрни поради една грешка“, вели жената.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Pero напиша:

  ova se vika KURVA… dopolnitelni prihodi, za parce leb za decata… abe odi legni si, i kurvite rabotat za parce leb, ovaa zbesnata, do koga ke gi pravite kutri i izmaceni…orospija

 • Уплашен от мечкава напиша:

  Е ова беше наj страшното што можеше да се очекува от оваа дебеланска инвазия на интернет, сега секоя бишка, и мечка и свиња отвратителна и дебела и грозна и грда како оваа по горе ке се мисли за мега jака и jуруш голите отвратителни дебели свински задници поляни со целулит на интернет та видиш ли оти било модерно. Ке повратам !!!!!!

  • Ljube напиша:

   Odi be obesi se negde…

  • Царот напиша:

   Братушка ако сакаш па гледај костури како се ебат 🙂 ако тебе ти е одвратна на некој му е убава некој сака тенки некој дебели а некој како тебе јаде гомна по инт 🙂 за чудо го нема сашо да коментира хаха

   • Уплашен от мечкава напиша:

    Абе грозни убави, дебели слаби нема везе какви се, нека да е на коj што му отговара немам ништо против, Ама не мора на сите да ни се фали и да ни бодат во очи со нивниот “шарм” от сало и целулит.Што ако е дебела мечка да оди да се покрие таму види jа на што личи.
    Ова ко педериве стана модерно ако некоj е геj и мора тоа да е jавно и само со нив да не занимаваат.
    И Царе ти може и да си цар ама оваа како и да jа погледнеш е грда ко смртта.

 • Palica напиша:

  zalosno sto u denesno vreme skoro site zenski samo na golotija pomisluvaat koga im trebaat ekstra pari…

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.