Ве поздрави фустанот на 23-годишната американска пејачка Шарлот Лоренс. Се познава дека е амбициозна (smiley)

23-годишната американска пејачка, текстописец и модел Шарлот Лоренс носеше прилично провокативен црн фустан на 66-тото доделување на Греми наградите во Лос Анџелес, Калифорнија, па си заслужи место на Мотика.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *