Ве поздрави фустанот на легендарната Клаудија Шифер

Клаудија е манекенка од времето кога во светот имаше 5-6 врвни манекенки и сите ги знаевме нивните имиња. Сега таа има 53 години и сѐ уште изгледа фантастично.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *