Викенд е време за дупло смеење: 10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Уживајте во нашето викенд издание!

 

#1

„Нема докази, нема неверство“ Дечкото имаше брзи рефлекси да се спаси од љубовницата, ама малку доцни

#2

Шизикот дефинитивно знае како да пријде на девојки, а другарот ужива во фаќање сеир

#3

Најубавото нешто што ќе го видите денес: АВИОН

#4

Како Црногорец ја изнесува жената на прошетка

#5

Она што требаше да заврши во устата на девојката, помина низ сите мажи

#6

За одличен викенд ви препорачуваме да ја погледнете оваа флексибилна тетка!

#7

Инфлуенсерката не сака да јада криво јајце, па бара да ѝ го заменат

#8

Нова актуелна поза на црвениот тепих: Познатите ѕвезди клекнуваат и се „тртат” за што попровокативна слика

#9

„О мој Боже!“ – Брачен пар фатен на дело во тоалетот на авионот од шокиран вработен додека патниците се „газат“ од смеење

#10

Малиот сам си „ја реши“ кариерата. Ако мислите дека вие сте баксуз, погледнете го видеово

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *