Во Берлин се отвори првиот бордел со вештачка интелигенција во Светот

Сексуалните работници сега мора да се натпреваруваат со вештачката интелигенција бидејќи првиот бордел за вештачка интелигенција во светот ја отвора иднината на сексот.

 

На прв поглед, берлинскиот кибротел работи како традиционален бизнис со придружба. Индивидуалните соби може да се резервираат за неколку часа или преку ноќ, а клиентите го избираат својот придружник од списокот на заводливи имиња.

Но, футуристичката предност на берлинскиот бордел лежи во неговите работници. Во Cybrothel, посетителите го делат друштвото на секс кукли во природна големина, а не со човечки сексуални работници.

Тие можат да се движат или да зборуваат, клиентите комуницираат со нив во виртуелниот свет; Врзете ги слушалките за VR за да гледате извонредно 4D п*рно со вашиот омилен секс-бот.

Cybrothel е првиот во светот кој го опреми својот бордел со извонредна вештачка интелигенција, а косопственикот Матијас Сметана рече дека неговата компанија има за цел да ја развие следната генерација на роботски кукли кои реагираат на допир и зборуваат во реално време.

 

Специјалистот за сексуална вештачка интелигенција рече дека Cybrothel ги привлекува ветераните од сексуалната индустрија кои бараат поиновативно искуство.

Соматскиот сексолог Алис Чајлд рече дека сексуалните искуства на Cybrothels со вештачка интелигенција може да им понудат на луѓето безбеден простор за истражување на нивната сексуалност.

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *