Во денешно време „најголем талент“ е очигледно да знаеш вака да го тресеш задникот

„Мамо, мамо, види ме!“

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Секоја генерација си има „некоесвое играње“: блуз, џез, рокен рол, рок, панк, техно… За нас постарите, да излезеш во кафуле и цело време да се звериш во мобилниот а да не правиш муабет со друштвото е чудна работа! Но, за денешниве млади, тоа е нормално!? Имаат по 100 пријатели на Фејбук, а 0 во реалниот живот! И то…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *