Возачот на тротинет им прави финта на Русинките во фустани на улица

Финтата е идиотска, а погледнете ги реакциите на жените. Да беше тука ќе добиеше и некој камен.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Grešite “Motika”. Tuka ke dobie kuršum vo čelo, a inaku site nosat pantaloni i mantili do zemja

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.