Времето денес премногу жешко, затоа што метео презентерката Јанет Гарсија се соблече речиси гола

Најжешката метео презентерка на светот приреди прилично неверојатно шоу со нејзината последна објава.

 

 

Јанет Гарсија е една од најпознатите жени во својата индустрија. Не само што ги краси ТВ екраните со својата убавина, туку и нејзиниот „Инстаграм“ каде што може да се пофали со 14,7 милиони следбеници.

 

 

Сега, откако стана прилично глобална сензација, Мексиканката ги користи социјалните мрежи за да сподели увид во нејзиниот бурен начин на живот како ТВ водителка и модел.
Во неодамнешната објава, Јанет воодушеви во прекрасен дводелен комплет долна облека.
Манекенката дефинитинво ги зголеми температурите.

 

 

Нејзиниот натпис гласеше: „Со шолја чај во рака, сè е можно“. На првата фотографија, Јанет стои покрај прозорецот додека гледа во далечината.
Позната како девојка со „најжешки временски услови во светот“, Јанет ја обожаваат од многу причини. Таа исто така го користи своето присуство на социјалните мрежи за да ги сподели своите тренинзи, како и нејзините најсекси фотографии досега.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *