Запознајте ја Рафаела Сантос, помладата сестра на Нејмар

27-годишната атрактивна Бразилка не е позната само по својот славен брат, туку таа е позната модна инфлуенсерка и фото модел. Да ги погледнеме деталите.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Васе напиша:

  Внимателно го разгледав приложеното! И од истото би рекол, нишо посебно! Само шо му е сестра на Неимар!
  Башка, не знаев дека модна инфлуенсерка и фото модел е РАБОТА??? Идемо жени со мобилнио: клик-клак!
  Брат, начукала 27 години и наместо да се омажи и да има 1-2 деца, таа го слика заднико за пусти денаро ($$$)!
  Малку да прошета (со кајчето). И после… паднал наталитето, епа паднал брат, се струполил!!!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *