Зарем тоа не е навистина Ченинг Тејтум? Стриптизер од Австралија ги открива бесрамните фантазии на жените, кога пред нив игра гол маж…

Австралиски стриптизер, двојник на Ченинг Тејтум, ги сподели тајните на професијата. Тој зборуваше за приватните забави, правилата на голотија и необичностите на клиентите и соработниците.
Вил Парфит е роден во Велика Британија, но се преселил во Австралија пред десет години. Дома, Британецот работел на привремени работи, се занимавал со тешка физичка работа и не ни размислувал да стане стриптизер.

 

 

 

 

Во Австралија, тој активно почнал да оди во теретана и да пумпа мускули. Наскоро, Парфит почнал да се споредува со познатиот холивудски актер Ченинг Тејтум, на кој момчето навистина личи. Тогаш само што излегол филмот „Magic Mike“ со Тејтум како стриптизер. Во пресрет на популарноста на овој филм, група момци создале стриптиз шоу „Supermen“ (Magic Men), каде што Вил дошол да работи како топлес келнер. Со текот на времето, тој станал еден од главните танчери на групата и вложил многу напор во промовирањето на шоуто.

 

 

 

Популарноста на „Супермажи“ била многу олеснета со појавата на Вил. Тој сега има милиони следбеници на социјалните мрежи благодарение на сличноста со Ченинг.

Вил вели дека различни земји, па дури и различни градови во Австралија имаат различни правила во однос на степенот на голотија на мажите за време на стриптизот. На пример, во Мелбурн, каде што сега живее Вил, можете да се соблечете гол за време на настап. Но, во Квинсленд или други северни држави, максимумот е танга. Многу зависи од конкретната локација, секоја институција има свои ограничувања.

 

 

Парфит сподели и необични барања на клиентите. „Супермажите“ често се поканети на забави за развод и момински забави. Но, се случуваат и чудни барања: стриптизерот неколку пати бил поканет од парови, каде мажите го гледале како танцува за нивните сопруги. И плус, Парфит бил замолен да танцува стриптиз за 90-тиот роденден на една жена.

Парфит им кажал на новинарите за тешкотиите што неговата професија ги носи во неговиот личен живот. Тој објаснил дека многу жени се желни да го запознаат, но не сите ги сакаат неговите доцни настапи, турнеи и танцување полугол покрај други непознати девојки.

 

 

 

„Лесно е да се забавуваш. Тешко е да се одржи блиска врска, особено затоа што постојано сум на пат. Исто така, очигледно е дека никој не сака да го види вашиот партнер како се гушка со некој друг. И ова станува вистински проблем, ако сакате нешто повеќе отколку да поминете неколку ноќи заедно“, изјави Вил Парфит.

Во блиска иднина „Супермажите“ ги чека голема турнеја низ Европа, САД и Канада.

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.