Зарем веќе секоја втора девојка не изгледа вака? Ама еве девојки, ако личите на Кајли Џенер ќе можете магично да си ја вратите невиноста

Двојничката на Кајли Џенер, која си ја „врати невиноста“ со операција вредна 10.000 долари, доби понуда од неверојатни 2 милиони долари за повторно да ја изгуби. Џулија Медеирос, позната по својата неверојатна сличност со реалити ТВ ѕвездата Кајли, се најде на насловните страници во јануари минатата година, откако откри дека била подложена на операција за поправка на хименот за да ја изгуби невиноста „по втор пат“.

Во тоа време, 23-годишната девојка тврдеше дека сака повторно да има сексуално искуство со некој посебен откако била „разочарана“ првиот пат. Јулија, која има огромни следбеници на интернет, вели дека секојдневно добива многу пораки од обожавателите. Сепак, неодамнешната размена на пораки ја шокирала – претплатник понудил огромен надомест во замена за заеднички викенд во Дубаи.

Прекрасната девојка, која по потекло е од Бразил, но сега живее во Лондон, изјави за NudePR: „Сè уште сум во целосен шок! Луѓето често ми испраќаат предлози, некои коментираат за нивните фетиши, а други само сакаат да имаат шанса да разговараат. Но, ме изненади затоа што се многу пари“. На „Инстаграм“, еден обожавател напиша: „Се викам Ахмед, видов статија за твојата невиност. Ве следам некое време, би сакал да ве поканам да го поминете викендот со мене во Дубаи. Дали ви се доволни 2 милиони долари? Ве молам, одговорете на мојата порака, многу сум заинтересиран да се сретнам со вас“.

Следбеникот потоа и го испратил својот телефонски број за да можат да продолжат да комуницираат. И покрај тоа што е изненадена од понудата, Џулија тврди дека не е прв пат да и бидат понудени пари на овој начин. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • nesagLam напиша:

    Можеш да крпиш да лепиш уште 100 пати. Вистинската невиност му припаѓа на некој друг, а и тие што ти нудат толку пари, кое уживање кога знаеш дека е половњак, веќе некој друг ја има орано таа нива прв пат.

  • Robert напиша:

    Debela kravetina. Ima p… , pa nedozreani prostaci se palat

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *