Завидливите луѓе ме нарекуваат „глупа плавуша“ и „ку*ва“ само затоа што сум убава

27-годишната Шарна Бекман, девојка од Австралија може да се пофали со долгата руса коса и дека живее во бикини на плажа во Квинсленд. Но, иако може да си дозволи да живее луксузен начин на живот и да патува низ светот со парите што ги заработува од својот изглед, таа признава дека не е лесно да се биде толку привлечен.

„Мислам дека лошата страна да се биде привлечен е тоа што се соочувате многу љубомора, омраза и непочитување“, рече Шарна. „Луѓето мислат дека само затоа што сум убава, јас сум само „глупава русокоса“ или „ку*ва“.

„Луѓето мислат дека се ми доаѓа природно и животот е полесен затоа што сум убава, што е најголемото ср*ње. затоа што дефинитивно сум имала огромни тешкотии во животот.”

Како најстара од петте браќа и сестри, Шарна признава дека нејзиното детство не било толку гламурозно или привилегирано како што претпоставуваат луѓето. Нејзиниот татко починал кога таа била многу млада, па мајка ѝ не можела да се работи

„Привилегијата на привлечноста е 100% тоа што ти треба“, вели Шарна. „На пример, никогаш не плаќаш пијачки, те пуштаат преку ред во клубови со огромни редици итн.“

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Thor напиша:

    Jas mislam deka devojkata e vo pravo i mislam deka netreba da ja narekuvaat k… a bidejki po slikive sto gi gledam taja e najdobar primer za idnive zenski generacii 👍🤣

  • Kopuk напиша:

    More vidi go ti kurvice.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *