Жена повикала полиција поради премногу разоткриената облека на сосетката, па сега таа се објаснува со полицијата

Корисник на ТикТок @1mperatix се пожали на сосетката коај повикала полиција бидејќи таа, според нејзиното мислење, била љубоморна на нејзината убавина.

На снимката, темнокоса жена со шилест ѓердан околу вратот ѝ објаснува на полицијата која пристигнала на повикот дека сосетката е незадоволна од нејзината оскудна облека. Таа продолжи дека има право да биде убава и да се изразува како што сака, особено што тоа го прави на својот сајт и не им пречи на жителите на соседните куќи. „Јас сум целосно облечен. Едноставно не и се допаѓа мојот стил“, објасни таа.

 

Видеото доби над пет милиони лајкови. Не ги остави рамнодушни претплатниците кои беа поделени во две страни: не веруваа дека сосетката навистина повикала полиција поради изгледот на девојчето и дека навистина пристигнале по нејзината жалба. Други, пак, ја советуваа авторката на видеото да ја игнорира несоодветната реакција за нејзиниот изглед и да продолжи да се облекува на начин што ѝ прави удобно.

А сега одлучете вие дали би ви сметало ако сосетката се облекува вака?

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.