Жената може истовремено да биде и војник и згоден супермодел. Доказ за тоа е овој женски војник во провокативни изданија

Војничката Ицел Хернандез од Соединетите Американски Држави ги воодушеви корисниците на мрежата со својата појава во облеки во кои ретко гледате воено лице.

На почетокот на видеото, девојката која служи во армијата се појави во маскирна униформа, составена од кошула и панталони и масивни беж чизми. Тогаш девојката покажа како изгледа во слободното време. Така, таа позираше во црни бикини, а покажа и снимки од натпревар за убавина, каде се појави во бел костим за капење. Покрај тоа, корисничката позирала и топлес и облечена во црно боди и мрежести хулахопки, кои ги споила со машна и лента за глава со зајачки уши во стилот на логото на магазинот „Playboy“.

 

 

За крај, блогерката заврши со долг фустан со шлиц до бутовите и дијадема на врвот со ѕвезди. „Исто како и секоја друга девојка“, напиша таа.

За возврат, гледачите ѝ дадоа комплименти на Хернандез. „Ќе бидеш совршена сопруга“, „Неверојатна жена“, „Божица“, „Не знаев дека се ангажирани супермодели“, рекоа тие.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.