Џенифер Кулиџ – „мајка му на Стифлер“ признава дека „ѝ тргнало“ и спиела со повеќе од 200 партнери откако глумеше во „American Pie“

Џенифер Кулиџ, оригиналната „MILF“, признава дека спиела со 200 луѓе по нејзината препознатлива улога на мајката на Стифлер во „American Pie“. „Имав многу акција“- вели таа.

Актерката (60) стана оригиналната „MILF“ кога терминот беше измислен во филмот од соученикот на нејзиниот син тинејџер.
Хит комедијата пристигна во кината пред повеќе од две децении и во 1999 година и заработи повеќе од 235 милиони долари ширум светот.

Актерката додаде дека „посебното внимание“ што го добила се пренело и внатре во нејзината спална соба.
Таа додаде: „Можеби го добив ова посебно внимание затоа што луѓето ме гледаа како мајка му на Стифлер“.
Изведбата доведе до нејзино враќање за продолженијата, вклучувајќи ги „American Pie 2“, „American Wedding“ и „American Reunion“; како и „The Broken Hearts Club: A Romantic Comedy“, „Legally Blonde“, „A Cinderella Story“ и мала улога во „Friends“.


Ѕвездата, исто така, сподели дека речиси и рекла „не“ на нејзината улога на Тања во „Белиот лотос“, иако нејзиниот пријател, креатор на серијата, Мајк Вајт го напишал делот за неа.
„Не ми се допадна како изгледам“, рече таа, само затоа што се здебелила за време на СОВИД-19, нешто за што беше многу искрена. Но, таа била воодушевена што добила толку многу време на малите екрани воопшто.


„Најтажната работа во животот е тоа што вие сами донесувате одлуки за себе“, истакна таа. „Ако не добивам одлични улоги, доаѓам до заклучок дека луѓето мислат дека не сум способна за тоа“. „Сега ме бркаат по проекти“.
„Луѓе на кои никогаш не можев да им тропнам на вратата – одеднаш тие ме молат да бидам дел од нивните работи“, сподели таа.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.