Џенифер Лопез е во својата најдобра форма во животот, иако има 54 години и пред провокативната фотосесија за долна облека јаде во „Мекдоналдс“

Џенифер Лопез блескаше во својата неверојатно затегната фигура во беж долна облека, а потоа и во смарагдно зелен комплет.

 

 

 

Во петокот, 54-годишната актерка од „Слугинката на Менхетен“ повторно ги изложи своите облини, овој пат во црни чипкасти гаќички.

 

 

Актерката ја промовираше својата соработка со италијанскиот бренд за долна облека „Intimissimi“ што се поврзува со нејзиниот нов албум „This Is Me… Now“.
Ова доаѓа еден ден откако мајката на близнаците Еми и Макс (15) – кои ги има од поранешниот сопруг Марк Ентони – беше видена во „Мекдоналдс Драјв-Тру“ со сопругот Бен Афлек.

 

 

 

Двајцата, исто така, ја споделија својата љубов кон „Dunkin’ Donuts“ оваа година додека работеа заедно на реклама за брендот од Масачусетс. Се чини дека таа е во најдобра форма во својот живот откако наполни 54 години, дури и ако одвреме-навреме јаде нездрава храна.

Лопез гордо го спомена брендот за долна облека на „Инстаграм“: „Ви ја претставувам мојата колекција @IntimissimiOfficial THIS IS ME…NOW ✨ Од Верона до Холивуд и направена со љубов @NormanJeanRoy“, напишала мајката во нејзиниот наслов на „Инстаграм“.

 

 

 

„Колекцијата означува важно второ поглавје во креативното партнерство на италијанскиот бренд и американската икона, кои ги здружија силите за да ја спојат посветеноста на „Intimissimi“ за исклучителен квалитет со препознатливиот стил на Џенифер Лопез“, се вели во соопштението за печатот на брендот во средата.

 

 

„Колекцијата црпи директна инспирација од претстојниот албум на Џенифер Лопез, „This is me…Now“, кој навлегува во нејзиното длабоко трансформативно патување на личен развој.

 

 

„Името на колекцијата и асортиманот на производи ја опфаќа суштината на нејзината еволуција, саморефлексија и прифаќање на нејзиното вистинско јас“.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *