Џип не мора да плаќа реклама, затоа што најзгодните девојки обожаваат Џипови

И како про правило, сликата со Џип мора да биде во провокативна поза и по можност по бикини.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *