Жизел Бундхен се разведе од Том Брејди и почна да брка кариера како стриптизета. Но, ние немаме ништо против, нели?

Жизел Бундхен го отфрли имиџот на добра девојка, во петокот наутро за нова жешка рекламна кампања.

„Бомбата“ родена во Бразил изгледаше како многу вешта стриптизета додека играше на шипка во новата реклама за брендот „Arezzo“.

 

 

Поранешната сопруга на Том Брејди беше облечена во црно трико на кое имаше танга заден дел што одлично стоеше на  нејзиното затегнато тело.
И 42-годишната мајка на две деца – која се појави на насловната страница на „Vogue“ минатиот месец – исто така носеше чизми над колена во соодветна црна боја што максимално ги истакна нејзините долги, извајани нозе.

 

 

Бундхен изгледаше самоуверено додека ја виткаше ногата околу шипката и се вртеше, па заводливо погледнуваше кон камерата.

„Една и единствена!“ се вели во натписот на компанијата.

 

 

Се чини дека сите тие јога сесии се исплатеа бидејќи телото на ѕвездата изгледа екстремно извајано со мускулести нозе, затегнати раце и тенка половина, што очигледно не и пречеше да го покаже.

Ова доаѓа откако таа изгледаше непрепознатливо на нејзината прва насловна страница на „Вог“ по шокантното разделување со Брејди минатата година.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Nekoj напиша:

    shamarite ke stane uste striptizeta. ziveeme vo noviot vavilon. treba lugeto da se osvestat kolku e nemoralno. Pokajanie vo isusa Hrista

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.