10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Викенд е време за дупло смеење уживајте во нашата компилација

 

#1

Зете мили зете… Адет со кој се тестира младоженецот, ако има ерекција на сестрата на невестата тогаш се откажува свадбата

#2

Девојката ги снима последните секунди од животот на татко ѝ

 

#3

Чичко Лари прв пат се пушти на лизгалка… очигледно и последен

#4

Следењето предавања на факултет со Турет синдром е предизвик, но колегите ја прифатиле девојкава каква што е, па на сите им е забавно на часови

#5

Девојката „глуми лудило“ па полицаецот ја реши на многу иновативен начин

#6

Дечкото конечно собрал храброст да ѝ пријде на девојката, а другарка ѝ сѐ уништи

 

#7

Југо против Тесла: Кој мислите дека ќе победи во трката на крајот?

#8

Како да станеш славен на Интернет денес? Само биди малку промискуитетна заедно со твојата мајка

#9

„Октоберфест” е исклучително забавен, особено кога „откачени” девојки ги шират нозете

#10

Еве зошто и во женски фудбал, треба да си го чуваш грбот

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *