Денска журка на Мотика: 10 најсмешни видеа како загревање за новогодишната вечер

Никогаш не е рано да почнете да се смеете, а посебно не на 31 декември. Затоа ги изводјуваме овие предновогодишни најсмешни видеа за позитивни вибрации и убава Нова Година.

 

#1

Ниедна жена не треба да дозволува мажот да ѝ го силува некоја си „напалена“ танчерка

 

#2

„Што? Не работи? Кого лажеш, бе мајмун?“

#3

Од судбината не се бегa… Ако мислите дека вашиот ден е лош, погледнете го баксузов

#4

Турбофолк левел: Бугарија! – „Машино те молам дај ми пари“

#5

Кога жена ќе стане на лева нога, а е фудбалерка, се случува ова

#6

Симпатична девојка со ангелски талент. Нека не ве лаже невиниот изглед…

#7

Младата дама научила финта како да им се пушта на машките

 

#8

Мажот ѝ го украде шоуто на жената. Покажа колку голема „работа“ ја чека после видеово

 

#9

Јулија има нов фустан и сакаше да се слика на ветрот со него, ама…

#10

Пазете се! Дамата е разочарана, пијана и планира да зададе јак удар

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *