Петочки хороскоп (17 мај): Овен – покачување на платата, Близнаци – ден полн со изненадувања

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате.

Овен

Скромноста и едноставноста се ваши особини кои ги имате, а кои ќе бидат пресудни за потенцијалните партнери. Вашата желба за патување на егзотични дестинации ќе биде се поблиску до својата цел, бидејќи ве очекува покачување на платата. Хороскопот продолжува…

Близнаци

Денот ќе ви биде полн со изненадувања. Работите на кои претходно не сте обратиле внимание одеднаш ќе ве одведат во нова област. Тоа може да биде примамлив предлог, интересен разговор, возбудливи информации. Хороскопот продолжува…

Лав

Денес, вашето расположение нема да биде добро, и можеби нема да можете да го понесете вашиот партнер или било кој друг близок. Ова ќе предизвика огромен скандал, но нема да можете да ги замаглувате ефектите од вашата првична реакција. Само обидете се да ги ублажите вашите емоции и поминете убав ден. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *