Прејаката манекенката којашто бараше обезбедување за да може на раат да вежба во теретаната, ГО ДОБИ

Моника Хулт (37) по потекло од Полска, која живее во Скотсдејл, Аризона, каде оди во теретана најмалку пет пати неделно јавно побара телохранител (КЛИК ТУКА) и од фитнес центарот решија да ѝ го обезбедат. Госпоѓата претходно изјави дека е спремна да плаќа и по 3000 долари месечно за телохранител.

Жената е среќно мажена, па затоа не ја интересираат фраерите што ѝ се пуштаат. Таа додаде дека ѝ годи вниманието, но само доколку тоа не ги надминува пристојните граници. Моника рече дека еден од обожавателите ја демнел и се обидел да стапи во контакт со неа користејќи различни телефонски броеви и претставувајќи се со различни имиња.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.