10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела. Не ги пропуштајте!

Уживајте во нашата викенд компилација.

 

 

#1

Како да ја натераш жена ти да имате с*екс, кога таа не сака? „Ајде маче, само вака ќе победиме!“

#2

„Ајде мори не ме нервирај, летај таму! Ќе се расправаме сега…“

#3

Љубовта не бира ни место, ни време, особено кога си млад и крвта ти врие

#4

Девојката прави приватно шоу, а не е ни свесна за тоа

#5

Роберто примети дека нешто не е во ред со девојката па се заклучи. Чекај малце, кој е Роберто?

#6

„Ај снимај ме како ти се тртам, мислам дека ќе биде јако!“

#7

Бугари во сообраќај во Белгија ти се исто како да гледаш пренос во живо од фудбалски натпревар. Коментатори „прва лига“

 

#8

Некого дома го чека сериозен разговооор

#9

Девојката му заспа па дечкото ја разбуди на многу мирен, но ефикасен начин

#10

Плукнат на мама: Понекогаш убавината во тоа да си родител е што можеш да се глупираш како дете

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *