ТОП 15 најчитани содржини на Мотика во 2022

Ова се текстовите, сликите и видеата кои кренаа најголема галама во годината којашто остана зад нас:

Ученикот сакал да го фати кочанскиот професор по македонски на финта, но погледнете го одговорот на професорот

Како ќерка ми ги поправи најголемите грешки во учебникот по Историја и општество за 4 одделение

Србин не може да си ги собере емоциите по неговиот престој во Македонија

Железото се кова додека е жешко, без разлика дали си на свадба

Позитив на денот: Тетката удри јако мешање на чочекот на сред село, но погледнете го фраерот во позадина

Како се одржува љубовта после 10 години брак

Оваа мајка ќе ви објасни зошто излегла на протест пред влaдата

Ова е Луанг Фо Јаи, 109-годишниот будистички монах од Тајланд

Медицинска сестра од Куманово е фатена на камера како дава и други „услуги“ освен медицински

Мама и тато на македонските Австралијанци им купиле нешто „многу големо“ и сега ќе ви се пофалат

Сваќата раструри со играњето на свадбата, со специјално одбран фустан за таа намена

Кумановци се на нозе цела ноќ: Религиозна секта со возрасни и мали деца се досели во Куманово

Да ти е мерак да си ученик во руско училиште со вакви наставнички (15 слики)

Ги фати живи: Маја си го довела дечкото дома, мислејќи дека мажот ѝ е на пат, но…

Сите мажи сакаат да спијат со мене, додека не ја слушнат мојата возраст

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *