Викенд компилација: 10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Време е за дупло смеење со нашата компилација. Имајте убав викенд!

 

#1

Другарката ѝ го украде целото внимание на невестата, дури го привлече и младоженецот како магнет

#2

Модниот репортер заслужува награда за ова одлично интервју

#3

Најубавото нешто што ќе го видите денес: АВИОН

#4

Не, не е можно светот до толку да оглупе во 21 век: Синот на оваа мајка се идентификувал како мачка и сега размислува дали да го тужи ветеринарот затоа што не сакал да го лекува

 

#5

Плавушата има ептен љубоморна другарка, а го сфати тоа после ова видео

#6

Арапот открива во што е тајната и како се прават 11 деца

#7

Надарената британска плавуша снима колку се романтични младите Британци

#8

ВИДЕО: Сопственик на ресторан на Флорида фатил десетици клиенти како го применуваат принципот „јади- бегај“, па почнал да ги објавува на интернет. Некои од нив се навистина БОГАТИ

#9

Добредојдовте во Македонија: Таксистите во 5 часот сабајле ги имаат најинтересните приказни за раскажување

#10

Мајката знае како треба: Само стави го во уста и голтај, секогаш успева!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *