Еротика

Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (34 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.

Оваа чуварка во машки затвор се пожали дека ја малтретирале затворениците, а ние поим немаме зошто

Алиша Дејвис е 31 годишна Австралијка, која неколку години работела во машки затвор со максимална безбедност. На специјални курсеви научила како правилно да се однесува со опасни криминалци и тврди дека поголемиот дел од времето затворениците ја третирале со почит. „Во најголем дел, тие се однесуваа пристојно, иако одвреме-навреме имаше и такви кои се обидуваа

Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (36 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.

„Молам за поголеми седишта во авионите за луѓето со големи задници како мене!“ Инфлуенсерка од Панама се пожали за својот проблем и сподели стари фотографии за да докаже дека задницата ѝ е природна

Млада девојка покрена глобален разговор со едноставно барање: да се прошират седиштата во авионите. Инфлуенсерката се изјасни дека сите имаме различни тела, па затоа треба да се зголемат и седиштата во авионите. Кога се соочи со критики, манекенката откри дека немала никакви операции за зголемување на нејзиниот задник и сподели стари фотографии.   1. Вирална

Атрактивната учителка два пати ја отпуштиле од работа поради истата причина

Во септември, 28-годишната Брајана Копајџ била суспендирана од работата во училиштето каде што предавала повеќе од две години. Администрацијата на образовната институција открила дека жената има профил на платформата „OnlyFans“. Нејзиниот профил има голем избор на порнографски содржини, вклучувајќи видеа со сцени од групен секс. Копајџ изјави дека почнала да работи во порно индустријата поради

Никол Кидман се расоблече во интимна фотосесија и докажа дека годините се само бројка

Никол Кидман (56) ја запрепасти јавноста во жестоката фотосесија за магазинот „Elle“, покажувајќи ја својата затегната фигура во долна облека и трегери. Актерката отворено зборуваше за нејзиниот напорен живот, за чувањето ќерки, за должностите како сопруга и за одржувањето длабоки врски со најблиските.       Таа зборуваше и за важноста да остави печат зад

Канје Вест ја создаде Ким Кардашијан 2.0: Бјанка Ценсори излезе облечена во бикини инспирирано од поранешната жена на раперот, па откако тие две станаа „пријателки“, нѐ интересира што Ким има да каже на ова?

Сопругата на Канје Вест, Бјанка Ценсори, ги запрепасти присутните во Лос Анџелес во вторникот, во изглед инспириран од поранешната сопруга на Канје, Ким Кардашијан.         Бјанка (29) и раперот (46) – кој стои зад промената на Бјанка, беа забележани како заедно излегуваат од зграда во Западен Холивуд. Таа беше облечена во метално

„Не можам да носам градник поради моите ОГРОМНИ гради. Кога одам по децата на училиште секогаш добивам погледи од жените како да ќе им ги „украдам“ мажите“

Мајка со големи гради тврди дека учителка во училиштето на нејзините деца ја засрамил затоа што не носела градник.       Лајла Кинг, од Торонто, Канада, редовно оди без градник поради тежината на нејзините гради. Но, мајката на три деца, тврди дека една неимпресионирана учителка „ја погледнала од горе до долу“ и ѝ рекла

Аргентинската манекенка Карина Јелинек изгледа 20 години помладо од нејзината вистинска возраст, сончајќи се на плажа во Мајами

42-годишната аргентинска манекенка, актерка и ТВ водителка Карина Јелинек во бикини се релаксира со пријателка на плажа во Мајами.