Еротика

Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (33 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.

Детаљ забележан на градите на Салма Хајек предизвика големи контроверзии, додека таа го слави 57-от роденден

Салма Хајек го запали интернетот со серија смели фотографии што ги објави за нејзиниот 57-ми роденден. Иако изгледаше неверојатно од глава до пети, градите на Салма беа главниот фокус на дискусијата меѓу нејзините обожаватели, а конкретно, еден детаљ што предизвика голема дебата на интернет.   Таа напиша на „Инстаграм“: „Моето сакано семејство, моите драгоцени пријатели,

Гаќички и градник кои едвај ги покриваат интимните делови: Џулија Фокс се погрижи сите очи да бидат вперени во неа во Њујорк

Џулија Фокс присуствуваше на настан пред Модната недела во Њујорк. Ѕвездата од „Uncut Gems“ излезе на промоцијата за нејзината нова соработка „PrettyLittleThing” со супермоделот Наоми Кембел во вторникот и таа се погрижи сите очи – и камери – да бидат вперени во неа. Фокс (33) прошета на црвениот тепих во близина на центарот на Ципријани

Фустан на годината кој му пркоси на трендот „вреќа“, односно на носење 3 броја поголеми алишта

Неодамна, девојките почнаа да велат дека им е поудобно да носат огромни фармерки, широка облека и други атрибути на модерниот свет. Но, колку е прекрасно да се погледне убавица во ваков фустан.

Вака изгледаат раководителките во градинка во Русија: Што би направиле ако вашето дете учи кај вакви с*кси учителки?

Раководителка во градинка во Краснојарск, Русија, треба да добие отказ поради сексуални објави на социјалните мрежи и целосно непочитување на нејзините работни обврски. А бројните поплаки за неа до повисоките власти се игнорираат поради влијателни родители. Запознајте ја Красилникова Анастасија Игоревна. Госпоѓата три години води образовна институција за најмалите. Доаѓа на работа во шик облека,

Е овој пат навистина ја претера! „Сопругата“ на Канје Вест во провокативни хеланки и со ПЕРНИЦА на градите се прошета низ Италија, непосредно по инцидентот „кога клекна на колена“ во јавност

„Сопругата“ на Канје Вест, Бјанка Ценсори, е забележана како топлес се шета низ Италија додека држи виолетова перница над градите за да ги прикрие градите – во бизарен изглед, додека се уште трае тековната полициска истрага за „блудното“ однесување на парот.       Во својот најнепристоен изглед досега, австралиската архитектка (28), која носеше голем

Најголемата светска порно ѕвезда Анџела Вајт открива што бара од потенцијалниот партнер – а нејзиниот одговор ќе ве шокира…

Австралиската порно ѕвезда Анџела Вајт се отвори за клучните квалитети што ги бара кај потенцијалниот партнер.       Актерката од филмовите за возрасни, ги откри своите преференциите во подкастот „One Night With Steiny“, каде што гостуваше заедно со порно-професионалец Скај Бри. Водителката „Стеини“ ја замоли Анџела да ги наведе главните квалитети што ги сака

Таа има тело и кожа како божица, а нејзиниот извод вели дека има 58 години: Која е тајната на безвременската убавица Елизабет Харли, за нејзиниот совршен изглед?

Кога ќе ги прелистувате фотографиите на „Инстаграм“ на Елизабет Харли, веднаш ќе се запрашате што прави актерката за нејзиното тело и кожа да изгледаат толку фантастично. 58-годишната британска актерка и модел успева да изгледа на половина возраст. Нејзината кожа сјае, а нејзиното тело изгледа прекрасно во бикини. Таа ги сподели своите тајни кои и помагаат

„Составив формулар кој треба да го пополниш ако сакаш да ми бидеш дечко. Досега имам примено 3000 апликации”

Ако сакаш да бидеш нејзин љубовник, мора… да пополниш некоја административна документација.   Холандска сингл девојка која никогаш не била во врска, составила „барање за дечко“ во обид да ја најде својата сродна душа – и таа веќе има илјадници кандидати. Вера Дијкманс (23) на „TikTok“ сподели видео во кое се прикажува формуларот што таа