Еротика

Аргентинската манекенка Карина Јелинек изгледа 20 години помладо од нејзината вистинска возраст, сончајќи се на плажа во Мајами

42-годишната аргентинска манекенка, актерка и ТВ водителка Карина Јелинек во бикини се релаксира со пријателка на плажа во Мајами.                                  

Малку ѝ се измести фустанот: Емили Ратајковски се инспирираше од Бјанка Ценсори- што поголо тоа подобро!

32-годишната американска манекенка и актерка Емили Ратајковски се појави во „изместен“ бел фустан на забавата во чест на наградите „Vanity Fair“ во 2024 година.                                  

Вистинска убавица: Оливија Кулпо има победено на многу избор за Мис, ама денес ја прогласуваме и за „Мис Мотика“

31-годишната американска манекенка и актерка, победничка на натпреварите за Мис САД 2012 и Мис Универзум 2012 Оливија Кулпо се одмара со своите пријателки во Свети Вартелем.                                

Бикини на снег? Зошто да не, особено ако ги носи ваква манекенка…

Често кога паѓа снег, сите се завиткуваме во шалови и јакни. Но, на една манекенка изгледа не и пречеше премногу температурата додека се соблече за да ги покаже своите секси облини на снегот. Прекрасната манекенка изгледаше супер секси во бикини од „Fashion Nova“. Ризикуваше многу за да позира во бикини. Бикинито, кое се продава за

Фудбалерката ја исфрлиле од клубот, па си нашла полесен начин на заработка, продавајќи се на интернет

Фудбалерката Медлин Рајт останала без работа пред три години кога Чарлтон ја отпушти бидејќи наводно била видена како користи недозволени супстанци. Девојката излез нашла во отворање страница на OnlyFans. Таа сега заработува повеќе од 500.000 фунти годишно продавајќи експлицитни фотографии и видеа. Исто така таа заработува и од својот Инстаграм профил, каде има повеќе од

Мажи, побрзајте! „Идеалните жени“ почнаа да се мажат сами со себе, затоа што на вас не ви текнува…

Бразилската манекенка Јанаина Празерес, која неодамна беше одликувана од магазинот „Плејбој“ како „идеална жена“, си купила веренички прстен за 80 илјади американски долари и се омажила за себе. 35-годишната Бразилка изјавила дека сака да биде што е можно понезависна жена, а симбол за тоа станал и бракот со самата себе. Таа призна дека отсекогаш и

Сексуално најактивната жена во Австралија планира да спие со 600 мажи во следниот период – откако спиеше со 300 во 2023 година. Да не треба помош?

Сексуално најактивната жена во Австралија вети дека ќе го надмине сопствениот рекорд спиејќи со неверојатни 600 мажи во 2025 година. Ени Најт, која тврди дека спиела со 300 мажи во 2023 година, има за цел да легне 365 мажи до крајот на 2024 година – и до 2025 година.     „Да се ​​биде во

Кејти Пери ОТВОРЕНО ја покажа својата задница на црвениот тепих, покривајќи ја само со танга гаќички. И не, не ѝ се скина здолништето…

Кејти Пери ги спушти вилиците на присутните на настанот, откако блесна во прилично провокативна облека.       Поп-ѕвездата редовно го заслепува интернетот со нејзината убавина без напор и екстравагантен стил. И во средата таа се прошета на црвениот тепих на „Billboard Women In Music“ 2024 година. И Кејти набрзо доби многу обожаватели кои разговараа

Како ли оди облечена во судница? Запознајте ја „најзгодната адвокатка во Светот“ која дефинитивно знае да го привлече вниманието

„Најжешката адвокатка на светот“, Дениз Роча, повторно се најде на насловните страници објавувајќи се на Инстаграм. Седејќи гола на беж троседот само со сламена капа, таа ги воодушеви обожавателитe.   Дениз Роча го привлече вниманието како адвокатка во Бразил, каде што стана позната како скандалот „Музата на Менсалао“. Скандалот Менсалао беше голем корупциски случај во

Чудо во пердуви: За Џулија Фокс секој ден е маскенбал, па си се облекува како сака, а кога ќе се сврти одзади ве очекува изненадување

34-годишната американска актерка и модел со италијанско потекло Џулија Фокс носeше екстравагантна облека на ревијата на женска облека „Mugler“ есен/зима 2024-2025 година на модната недела во Париз. Па, ајде да ја видиме Џулија!                                  

Како изгледаат стјуардесите во униформа, а како во слободното време? (26 слики)

Стјуардесите се познати по својот формален, но многу пријатен изглед. Во нивните уредни и често тесни облеки тие се грижат ништо да не ви недостасува додека сте високо на небото, но како изгледаат тие во слободно време? Ако на пример одат на плажа? Направивме колекција фотографии за да ја задоволиме вашата љубопитност.

БУ! Џесика Алвес ги облече своите „лубеници“ во светкаво боди и се прошета со нив низ Лондон

Џесика Алвес ги покажа своите хируршки подобрени облини во блескаво кафеав комбинизон, во лондонскиот Мејфер во понеделникот вечерта. Таа никогаш не е премногу срамежлива да приреди шоу, па така направи и сега со нејзината пријателка Ајслин Хорган-Волас пред да влезе во ресторанот и барот Новиков.       Џесика, која ги покажува резултатите од нејзиното

„Не гледајте ако не ви се допаѓа!“ Кејти Прајс облече проѕирно трико, коешто не можеше да ги спречи нејзините гради да „блеснат“

Кејти Прајс предизвика „крах“ на интернетот откако ја покажа својата позната фигура во нејзиниот најбуен костим досега – но фановите останаа поделени. 45-годишната позната ѕвезда редовно го заслепува интернетот со нејзината „убавина“. Од провокативни облеки до оскудни бикини, Кејти знае како да даде модна изјава.     И во петокот (2 март) таа сподели голем