10 Мотика најсмешни видеа за изминатата недела! Не ги пропуштајте!

Викенд е време за дупло смеење, затоа уживајте во нашата компилација.

 

#1

Најлогичното објаснување дека планетата Земја е рамна плоча. Чукнете си ја главата и запрашајте се кому верувате…

#2

„Ринг, динг динг“: Плавушата прв пат го носи дечкото на запознавање со нејзините и уште невлезени се покаја „за сите пари“!

 

#3

Дечкото заборави каде патува и кога треба да се симне

 

#4

Дајте му вода на девојчево, изгледа од жешково дехидрирала

 

#5

Најголемиот фраер во автокампот Kрани, има петшееседна година и многу сака да гледа „Ѕвезде Гранда“

 

#6

Баба спонзоруша: „Бабо, ајде кажи зошто се омажи за дедо?“

#7

Кога комшиите ќе си купат нов автомобил, а ти не можеш да сврзеш крај со крај…

 

#8

Друг пат пред да си ги снимаш мускулите на огледало, провери дали жена ти е дома

 

#9

Девојка со убава предница и талентирана задница, особено во темница

 

#10

Супер е да имаш комшивка инфлуенсерка, особено ако од под чаршавот излезе и другарка ѝ

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.